Warsztaty „Uchwyć najlepszy moment”

Rozpocznę i zakończę Festiwalem Światła Skyway.

Tak się złożyło, że zdjęciem „księżyca” z pierwszej edycji Skyway’a wygrałem aparat Panasonic LUMIX TZ20 wraz z warsztatami fotograficznymi w Warszawie.

Ekipa z GRUPY FOTOTERMINAL, którą będę bardzo ciepło wspominał, prowadząca zajęcia zaznajomiła nas z kompaktem Panasonika i zabrała na Pragę. Wypad na miasto okazał się udany, a kreatywne pokłady energii w naszej grupie zostały wykorzystane. Niedzielne wojaże dały okazję do stworzenia kolejnej galerii zdjęć – „Uchwyć najlepszy moment”.

Czy warto kupić TZ20? Odpowiedzcie sobie na pytanie oglądając zdjęcia. Mi się spodobały bardzo tryby zdjęć „fotografia otworkowa” oraz „efekt piaskowania”. Sam aparat wydaje się nieco lepszy od używanego przeze mnie wcześniej kompaktu Sony HX5V, chociaż nie jest to jego bezpośredni konkurent. A poważne testy jeszcze przed Panasonikiem. Metal Hammer Festival nadchodzi :)

Kończąc, zapraszam amatorów fotografii na kolejny Skyway. Zarezerwujcie sobie od 9-tego do 13-tego sierpnia. Będzie okazja, do zrobienia kolejnych fajnych zdjęć.

Jedna odpowiedź do “Warsztaty „Uchwyć najlepszy moment””

Dodaj komentarz